Amerika’da Konut Satın Alma ve Danışmanlık

Amerika’da konut satın alma işlemleri için bir emlakçı ile çalışmanız işlerin kolaylaştırması ve yanlış tercihlerin önlenmesi açısından hayati önem taşımaktadır. Alıcı için herhangi bir maliyeti de olmayan emlakçı ile çalışma alternatifinin kullanılmasında önemli avantajlar vardır. Amerika’da konut satın alma işine karar verdiğinizde, eğer bir emlakçıyla çalışmayı tercih ederseniz onlara ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

Anlaşmalı olduğunuz emlak ofisinin, satışı yapan acenteye başvurması yeterli olacaktır. Satıcı, konut satışını üstlenen emlak ofisinin, satışı yapan acenteye başvurması yeterli olacaktır. Satıcı, konut satışını üstlenen emlak ofisine, kapanış sırasında satış fiyatının yaklaşık %5’i kadar bir komisyon öder.

Amerika’da konut satın alma hususunda danışmanlık hizmeti alımı, yatırım riskinin en alt düzeye çekilebilmesi açısından önemlidir. Satın almanın yapılacağı bölgenin geleceğine dair belirsizliğin giderilmesi, muhtemel cari giderlerle beklenen getiri oranlarının isabetli olarak öngörülebilmesi için doğru bilginin teminiyle beraber doğru analiz gereklidir.

Diğer Bloglar

Amerika Hakkında 10 İlginç Bilgi

Öğrenciler ve hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için Amerika hala ‘’Rüyalar Ülkesi’’ olarak, okumak ve çalışmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Haksız da sayılmazlar! Peki, dünya

Detaylı Bilgi »
Shopping Basket