AVENTURA

Miami, Florida’da bulunan ve İspanyolca “macera” anlamına gelen Aventura, 1995 yılında program dahilinde tasarlanmış bir banliyö kentidir. Bir konut bölgesi olarak bilinen Aventura, tropik peyzaj düzenlemesi, şık yüksek binaları ve lüks aile evleri ile çevrelenmektedir. Miami’nin on iki mil kuzeyinde olan Aventura, Fort Lauderdale’in on iki mil güneyinde, Güney Florida metropolünun ise tam ortasında konumlanmıştır.

“Mükemmeliyet Şehri” olarak da bilinen Aventura, Atlantik Okyanusu’nun muhteşem manzarasına sahip ve Miami-Dade İlçesini süsleyen en lüks evlerden ve muhteşem rezidanslardan oluşan eksiksiz bir topluluktur.

37.875 nüfusu ile Florida’da yaşanacak en iyi yerlerden biri olan Aventura, 280 mağazalı 2,4 milyon metrekarelik kapalı alışveriş merkezi ile dünya standartlarında bölgenin en büyük AVM’sine sahiptir.

Anlatmayla bitmeyecek güzelliklere sahip olan Aventura, dünyanın dört bir yanından güneşli Güney Florida’nın tropikal yaşam tarzını yaşamak isteyen insanların da favori adresi.