Bodrum’dan ABD’ye Emlak Adımı

Emlak köprüsünün yeni adımı Bodrum’a atıldı. Gayrimenkul sektöründe Türkiye ve Amerika’daki emlak iş birliğini arttırıp, Türk ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir araya gelen LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur ile Spero Group CEO’su Orhan Çelik, Ocean Resort Conrad projesini Türk yatırımcılara tanıtmak amacıyla bir dizi etkinlik planladı.

İş birliği başka projelerle devam edecek

LEAD Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur konuyla ilgili olarak; “ Ocean Resort Conrad projesinin tanıtımı için İstanbul, Ankara ve İzmir’de Türk emlakçı dostlarımızla yaptığımız işbirliğine Türk yatırımcılara verdikleri kişiye özel ve birinci sınıf hizmetle tanınan Spero Group ile devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Ocean Resort Conrad’le başlayan işbirliğimizin Güney Florida’daki başka projeler için de devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Diğer Bloglar

Amerika Hakkında 10 İlginç Bilgi

Öğrenciler ve hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için Amerika hala ‘’Rüyalar Ülkesi’’ olarak, okumak ve çalışmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Haksız da sayılmazlar! Peki, dünya

Detaylı Bilgi »
Shopping Basket