Miami’de Neden Yatırım Yapmalıyım?

Son dönemlerde ülkenin en hızlı büyüyen şehir merkezlerinden biri haline gelen Miami, geleceğin en gelişmiş Kuzey Amerika şehirleri arasında 9. sıradadır.

Miami şehir merkezinin bir yatırım aracı olarak görülmesinin en büyük sebeplerinden biri ise, şehir merkezindeki ekonomik büyümenin ileriki günlerde daha da fazla gelişime sebep olacak olmasıdır.

Miami’de gayrimenkul yatırımı yaptığınızda gelir oranınız Türkiye’de kazanacağınız gelire oranla nerdeyse 3 katı olacaktır ve bununla birlikte yatırım yapmış olduğunuz mülk ile dolar bazında değer artışı sağlarsınız. Özellikle son zamanlarda Miami’nin sunduğu bu fırsatları değerlendiren Türk yatırımcılarda da ciddi oranda artış görülür. Aynı zamanda Miami dünyaca kabul edilmiş önemli çekim merkezlerinden biri olduğu için uluslararası piyasanın da göz bebeği olur.

Büyüyen şehirler, güçlü kiralık konut piyasası, eyalet gelir vergisinin olmaması ve yıl boyu turizm seçenekleri sayesinde Miami’de yatırım yaparak birden fazla avantajı aynı anda elde edebilirsiniz.

Diğer Bloglar

Amerika Hakkında 10 İlginç Bilgi

Öğrenciler ve hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için Amerika hala ‘’Rüyalar Ülkesi’’ olarak, okumak ve çalışmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Haksız da sayılmazlar! Peki, dünya

Detaylı Bilgi »
Shopping Basket