Natiivo Miami

Miami’ye sahip olmak hiç bu kadar kolay ve güzel olmamıştı!
Sizlere dünyanın her gün kazandıran ilk rezidansını sunuyoruz.

Sizleri $360,000’dan Başlayan Fiyatlar ve İnanılmaz Ödeme Kolaylıklarıyla Miami’nin Önümüzdeki 5 Yıl İçerisinde Yaşayacağı Ekonomik Devrim’in Bir Parçası Olmaya Davet Ediyoruz.

Miami’nin En Güzel Manzarasına Sahip Olacaksınız!

Şehrin tam merkezinde olan binamızda konaklayan misafirlerimiz beş _dakika yürüme mesafesinde Amerikan Airlines Arena’da Miami Heat in maçlarını izleyebilir, yılda yaklaşık 35 milyon turist çeken Bayside Market Place de alışverişlerini yapıp, yıldızların evlerini görmek üzere tekne turuna çıkabilirler. 

Binanın kuzeyinde inşaatı devam eden Miami World Center, güneyinde 35,000 öğrenciye hizmet eden Miami Dade College ve doğusundaki Bayside ve Bayfront park ile her zaman hayatın merkezi olacaktır.

Yenilenen cruise limanı halihazırda yılda 6 milyon misafiri ağırlamakta, Bayside Market Place de yapılacak olan Miami’nin Eyfel kulesi olarak tanımlanan Skyrise Miami Tower ile bu sayının daha da artacağı öngörülmektedir.

Projenin tam önünden gecen raylı ulaşım sistemi ve yine adımlar mesafesinde olan ve Miami’yi Fort Lauderdale ve West Palm Beach’e bağlayan Virgin Atlantic treni de projenin konumunu gerçek anlamda rakipsiz hale getirmektedir.

Miami’nin Kalbinde Natiivo’yu Göreceksiniz

Bina 50 katlı olup, ilk kat lobby sonrasında dört kat garaj, dört kat ofis bulunmaktadır. Dokuzuncu katta genel yeşil alanlar, 3 restoran, 2 bar, organik spa, gym ve yüzme havuzu bulunuyor. 11 ve 23 üncü katlar arası 5 yıldızlı Natiivo Otel, 24 ve 51 inci katlar arasında rezidanslar bulunuyor.

Genel alanlarda organik ve urban öğeler, ham ağaç, yeşillikler, taş, hasır kullanılmıştır. İddialı ama rahatlıkla misafirlerinizi ve sizi sarmalayan bir ortam yaratıyor. 350 metrekarelik ortak çalışma alanı ile ofisinizi ayağınıza getiren proje aynı zamanda rahatlamınız için mükemmel bir tropik havuza davet ediyor sizleri. 

Kuzey Manzarası

Doğu Manzarası

Güney Manzarası

Batı Manzarası

PROJE VİDEOSU

Bilgi Talep Formu;
Adınız Soyadınız
Field is required!
Email Adresiniz
Field is required!
Telefon Numaranız
Field is required!
Mesajınız...
Field is required!
Menü