ne dediler

NE DEDİLER?

Emel Onur asla yorulmaz!!! Enerji dolu ve her zaman insanlara yardım etmeye hazırdır. Ne aradığınızı anlar ve o sizin için en iyisini bulmaya çalışır. Bunu yaparken de size işini komisyon için değil de, kendi zevk aldığı için yapıyormuş hissini verir.
Serhat ÇETİN
Milli Basketbolcu
Tek kelimeyle muhteşem... Emel şimdiye kadar gördüğüm işini en mükemmel yapan insan ve tam bir profesyonel. O bize Boca Raton'da yaşamak ile ilgili tüm bilgileri ve desteği verdiği gibi, çocuklarımızın en iyi okullara gitmesinde de yardımcı oldu. O bizim için sadece bir emlakçı değil, bir rehber ve danışman oldu. Onu tanıdığımız için çok ama çok şanslıyız.
Ali ve Aysun Boran
Yatırımcı
Hedeflerimi ve ihtiyaçlarımı dinledikten sonra Emel bana uygun evlerin detaylı listesini sunmaya başladı. Alacağım evi seçerken benim için en iyi olan rotayı çizdi. Mahalle, okullar ve Florida’da yaşam hakkında çok bilgilendiriciydi. Bu da karar vermemi çok kolaylaştırdı. Sonra harika bir mortgage broker bulmama yardım etti. Tüm adımları izleyerek ve belgelere yardım ederek süreçle başa çıkmamı çok kolaylaştırdı. Florida’daki evimi satın alma sürecinden son derece memnunum. Lead Consulting Group ve Emel Onur’u şiddetle tavsiye ediyorum.
Yalın MERİÇ
Yatırımcı
Gürkan ZORLU
Prof. Doktor
Nuray Hanım son derece ilgili, emlak konusunda her noktada fazlasıyla bilgili ve detaycı. Bizlere, bilginin ötesinde kar getiren güzel bir yatırım yapmamızı sağladılar. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla her zaman Miami’deki gözümüz kulağımız...
Begum Uysalefe Aslan & Bugra Can Aslan
Yatırımcı
İki yıl önce, Nuray hanım ile ilk yatırımlık evimizi West Palm Beach'den aldık. Onun aracılığı ile bir hafta olmadan da kiraya verdik. Dört ay önce de oturmak için Boca Raton'daki evimizi aldık . Bu süre zarfında çok sevdiğimiz bir arkadaşımız, dostumuz ve ailemizden biri gibi oldu. Hem ev alımı, hem de kiraya verme ve sonraki takip ve yönetim kısımlarında, titizliği, tecrübesi, Florida bölgesine hakimliği, çok hızlı çözümler, alternatifler bulması ve her an ulaşılabilir olması ile, hep yanımızda oldu. En başından beri beraber çalışmaktan çok keyif aldık ve hep güvendik. Yatırım yapmak ya da yaşamak için ev almak isteyen tandığımız ve tanımadığımız birçok kişiye, çevremize hep Nuray hanımı anlatıyor ve öneriyoruz.
Kadriye Muge Ürüsan ve Ahmet Yucel Ürüsan
Yatırımcı