REFERANSLAR

Serhat ve Eda Çetin

Emel Onur asla yorulmaz!!! Enerji dolu ve her zaman insanlara yardım etmeye hazırdır. Ne aradığınızı anlar ve o sizin için en iyisini bulmaya çalişir. Bunu yaparken de size işini komisyon için degil de kendi zevk aldiği için yapıyormuş hissini verir.

Ali ve Aysun Boran

Tek kelimeyle muhteşem… Emel şimdiye kadar gördüğüm işini en mükemmel yapan insan ve tam bir profesyonel. O bize Boca Raton’da yaşamak ile ilgili tüm bilgileri ve desteği verdigi gibi çocuklarımızın en iyi okullara gitmesinde de yardımcı oldu. O bizim için sadece bir emlakçı değil, bir rehber ve danışman oldu. Onu tanıdığımız için çok ama çok şanslıyız.

Yalın Meriç

Hedeflerimi ve ihtiyaçlarımı dinledikten sonra Emel bana uygun evlerin detaylı listesini sunmaya başladı. Alacağım evi seçerken benim için en iyi olan rotayı çizdi. Mahalle, okullar vee Florida’da yaşam hakkında çok bilgilendiriciydi. Bu da karar vermemi çok kolaylaştırdı. Sonra harika bir mortgage broker bulmama yardım etti. Tüm adımları izleyerek ve belgelere yardım ederek süreçle başa çıkmamı çok kolaylaştırdı. Florida’daki evimi satın alma sürecinden son derece memnunum. Lead Consulting Group ve Emel Onur’u şiddetle tavsiye ediyorum.

Prof. Dr. Gürkan Zorlu

Erkan ve Esin Bentürk

2 Sene önce yurt dışında yatırım yapmaya karar verdik. Ülke tercihimiz olmadan yola çıktık. Yakın ülkeler ve Türklerin yoğun olduğu ülkeler tercihimiz oldu. Hiçbirinde bir ilerleme sağlayamadık. İnternette bu konuda yaptığımız araştırmalar sırasında Amerika’nın bu konuda öne çıktığını gördük. 2-3 firmanın reklamını ve sitelerini incelediğimizde Amerika’da karar kıldık fakat adım atmada hala kararsızdık.

O ana kadar Emel Hanım’ı ve firmasının reklamını hiç görmemiştik. Bir YouTube kanalında Emel Hanım’ın röportajını izledik ve kararımızı verdik. Instagram’dan kendisine ulaştık ve süreç böyle başladı. Kendisi ve ekibi tam anlamıyla dostlar, dürüstler ve profesyoneller. Aklımda bir sürü soru işareti vardı (imzalar nasıl olacak, tapu nasıl alınacak, para nereye gidecek, güvenli mi, aidatlar nasıl ödenecek, banka hesabı nasıl olacak, evde tadilat gerekirse ne olacak, kira yatmazsa ne yaparım vs.) Bu ve benzeri tüm sorular teker teker halloldu.

Emel Hanım’la bunlar teferruat sadece… Her şeyi tam bir profesyonellikle çözüyorlar. 1 yatırım amacıyla çıktık yola, 2 yatırımla yolu tamamladık. (Pandemi sürecinde yaptık bunları). Emel Hanım’ın ekibinde yer alan Şenol Bey’le 7-8 ay evleri inceledik, birçok teklif verdik. Bize kalsa ilk teklif verdiğimiz evlerden birini çoktan almıştık. Şenol Bey sanki kendine ev alıyormuş gibi titiz ve sabırlıydı. Sayesinde şu anda kafamız rahat. Bu yazıyı yazarken 4.kiramızı almış durumdayız. (Emlak vergisi ve aidatları kendimiz yatırdık.)

Bence yurt dışında yatırım yapacaksanız ülkenin bir önemi yok, kiminle çalışacağınız ise çok önemli. Emel Hanım hangi ülkede ise orası doğru yatırım yeridir. Emel Hanım çok çok teşekkür ederiz, Şenol Bey, Tuana Hanım sizlere de çok teşekkür ederiz. Türk dostu güzel insanlar

Menü