REFERANSLAR

Serhat ve Eda Çetin

Emel Onur asla yorulmaz!!! Enerji dolu ve her zaman insanlara yardım etmeye hazırdır. Ne aradığınızı anlar ve o sizin için en iyisini bulmaya çalişir. Bunu yaparken de size işini komisyon için degil de kendi zevk aldiği için yapıyormuş hissini verir.

Ali ve Aysun Boran

Tek kelimeyle muhteşem… Emel şimdiye kadar gördüğüm işini en mükemmel yapan insan ve tam bir profesyonel. O bize Boca Raton’da yaşamak ile ilgili tüm bilgileri ve desteği verdigi gibi çocuklarımızın en iyi okullara gitmesinde de yardımcı oldu. O bizim için sadece bir emlakçı değil, bir rehber ve danışman oldu. Onu tanıdığımız için çok ama çok şanslıyız.

Yalın Meriç

Hedeflerimi ve ihtiyaçlarımı dinledikten sonra Emel bana uygun evlerin detaylı listesini sunmaya başladı. Alacağım evi seçerken benim için en iyi olan rotayı çizdi. Mahalle, okullar vee Florida’da yaşam hakkında çok bilgilendiriciydi. Bu da karar vermemi çok kolaylaştırdı. Sonra harika bir mortgage broker bulmama yardım etti. Tüm adımları izleyerek ve belgelere yardım ederek süreçle başa çıkmamı çok kolaylaştırdı. Florida’daki evimi satın alma sürecinden son derece memnunum. Lead Consulting Group ve Emel Onur’u şiddetle tavsiye ediyorum.

Prof. Dr. Gürkan Zorlu

Menü