SUNNY ISLES

Intracoastal Waterway ile Atlantik Okyanusu arasında bulunan Sunny Isles, beyaz kumlu plajları, heyecan verici cazibe merkezleri ve alışveriş yerleriyle her şeyin merkezinde. Yine de ayrı bir dünyası olan bu tropikal yarım ada, Güney Florida’daki her şeyin en iyilerine sahip!

Lüks sektör endüstrisi lideri olarak Sunny Isles Beach, yakın zamanda Destinationluxury.com ‘da; “Misafirperverlik, teknoloji, tasarım, yaşam tarzı, iyi yaşama sanatı ve daha fazlasını, en son haber ve içeriklere aç olan yeni lüks hayran kitlesine ulaştırdı.” olarak tanıtıldı.

Güneş ve deniz sizi Sunny Isles Plajı‘na davet ediyor. Güney Florida’nın güzel havasını, el değmemiş beyaz kumlu plajları ve büyüleyici turkuaz mavisi sularını sergileyen, uygun fiyatlı bir şehir olan Sunny Isles, Miami Uluslararası Havaalanı’nın sadece 30 dakika kuzeyinde ve Fort Lauderdale’e 10 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Sunny Isles’ın en meşhur caddesi Collins Avenue ‘de; özel markalar, Residences by Armani, Porsche Design Tower Miami ve Forbes 5 Yıldızlı ödüllü Acqualina Resort and Spa’yı içeren Acqualina’daki Konakları ve şu anda inşa edilen Acqualina’daki Estates’leri gibi marka değeri yüksek olan yerler bulunuyor.