Tiffany Offices

West Palm Beach’in en merkezi konumlarından birinde, prestijli bir bölgede, ulaşım hatlarının tam ortasında ticari ofisler.

Düşük yatırım maliyeti ile Amerika’da yatırım yapmak isteyen herkese uygun seçenekler, hızlı geri dönüş oranı.

45.000$’dan başlayan fiyatlar ile sınırlı sayıda ofis üniteleri.

Proje Hakkında;

15 m² ve 45.000$’dan başlayan Tiffany Offices, işlerini, ürünlerini, hayallerini Amerika’ya taşımak isteyen Türk girişimcilere ve iş adamlarına bir başlangıç noktası, prestijli bir adres olacak. Bu ofislerden alacak olan Türk girişimcilere, şirket kurumu, bankada hesap açılımı ve aynı zamanda göçmenlik konularında da yol gösterecek ek hizmetler vermeyi düşünen şirket yetkilileri, yeni başlangıçlar yapmak isteyenlerin çok kısa zamanda çok uzun mesafe almalarında katkı da bulunacak.

Ayrıca ofis alan yatırımcılar, geçerli bir iş planı hazırlamak ve Amerikalı istihdam etmek gibi koşulları yerine getirmeleri halinde son yılların gözde vizesi olan E-2 vizesine başvurarak, iş planlarının Amerika hükümeti tarafından onaylanması durumunda eşlerine de çalışma izni alabilirler. Böylece kendileri işyerlerini, servislerini ve ürünlerini Dünya’nın en büyük pazarına açarken ailelerine de yeni bir yaşam sunmuş olurlar.

Florida’nın pek çok kurumunun merkez ofisine ev sahipliği yapan West Palm Beach şehri, Türk girişimcileri Tiffany Suites’de karşılamaya hazırlanıyor.

Lokasyon;
Bilgi Talep Formu;
Adınız Soyadınız
Field is required!
Email Adresiniz
Field is required!
Telefon Numaranız
Field is required!
Mesajınız...
Field is required!
Menü