Türkiye Ve Amerika Arasında ‘Emlak Köprüsü’ Kurulacak

LEAD Consulting Group CEO’su Emel Onur, Amerika ve Türkiye’deki meslektaşların iş birliğini arttırıp, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla görüş ve öneriler almak için, Amerikan Emlakçılar Derneği Başkanı tarafından tanınan tek yetkili, Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Başkanı Hacı Ali Taylan’ı ziyaret etti.

Türkiye ve Amerika’da emlak sektörünün değerlendirildiği buluşmada, iki ülkede bulunan Türk emlakçıları bir havuzda buluşturacak iş birliği için görüş alışverişinde bulunuldu. Sektörde hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin arttırmak için çalışmalarına son hızla devam ettiklerini söyleyen TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, “2017‘nin gayrimenkul sektörü açısından iyi geçeceğini, konut talebinin yüksek olacağını düşünüyoruz. Gayrimenkul sektörü tüm dünyada ekonominin en önemli aktörlerinden biri. Sektörün desteklenmesi ülke ekonomisi için de çok önemli. Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da önemli sektör çalışanlarımız mevcut. Özellikle Amerika, başarılı Türk emlakçılarımızın titiz çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Birlikteliğin ve dayanışmanın gücüne inanarak hem sektörü hem de sektördeki çalışanlarımızı desteklemek amacıyla iş birliğimizi arttırmak için Florida gayrimenkul dünyasının güvenilir ismi Emel Onur’la ortak çalışmalara başlamaya karar verdik. Türkiye ve Amerika arasında adeta emlak köprüsü olacak bu iş birliği ile Türkiye ekonomisine de kazandıracağız” dedi.

İki ülkenin Türk emlak güçlerinin bir çatı altında toplanmasından mutluluk duyacağını söyleyen LEAD Consulting Group, LLC CEO ve Kurucusu Emel Onur ise, “Amerika’da uzun yıllardır emlak danışmanlığını yapıyorum. Sektörün gelişimi ve ülkemize katkı sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Gayrimenkul sektöründe iki ülke çalışanlarımızın know-how gücünü bir araya getireceğimiz bu iş birliği ile hem daha sinerji vermeyi amaçlıyor hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Türkler Florida dahil olmak üzere Amerika’nın pek çok eyaletinden gayrimenkul alıyor zaten, bizim hedefimiz bu satışların Türk Emlakçılar tarafından gerçekleşmesi ile hem ülke ekonomisine geri dönüş sağlamak hem de Türk yatırımcılara doğru ve kendileri için karlı olan yatırımları seçmeleri konusunda yardımcı olmak.” dedi.

Kaynak: Binbirproje.com

Diğer Bloglar

Amerika Hakkında 10 İlginç Bilgi

Öğrenciler ve hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak isteyenler için Amerika hala ‘’Rüyalar Ülkesi’’ olarak, okumak ve çalışmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Haksız da sayılmazlar! Peki, dünya

Detaylı Bilgi »
Shopping Basket